Vali Arslantaş'tan Korona Ziyareti
Haber
23 Kasım 2020 - Pazartesi 15:30
 
Vali Arslantaş'tan Korona Ziyareti
Manşet Burdur | Burdur'u Manşetten Okuyun
GÜNDEM Haberi
Vali Arslantaş'tan Korona Ziyareti

Burdur Valisi Ali Arslantaş, kentte hızla artış gösteren vaka ve karantina sonrası Burdur’un Sağlık kadrosuyla bir araya geldi.

 

Pandemiyle mücadele süreci kapsamında Burdur’da uygulanan tedbirler, bu kapsamda yürütülen çalışmaları yakından takip eden Vali Arslantaş, bugün gerçekleştirdiği İl Sağlık Müdürlüğü ziyaretinde Hastalığın Burdur’da ki seyri ve hastanelerdeki durumla ilgili sağlık yöneticileri ile görüştü.

 

Vali Arslantaş, İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Sevinç Sütlü ve Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Nedim Ongun’un hazır bulunduğu ziyarette, pandemi süreciyle ilgili yürütülen çalışmalar hakkında kapsamlı bilgi aldı.

 

Ziyareti sırasında gerek İl Hıfzıssıhha Kurulu kararları kapsamında alınan tedbirler ve uygulanan karantinaların durumu, gerekse Sağlık Bakanlığı tarafından hastalığın tedavi süreci ile ilgili İlimizde uygulanan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Arslantaş, sürecin başından itibaren üstün bir görev anlayışı içerisinde mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalışan bütün sağlık personellerine teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Arslantaş'tan, Korona, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı