301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Kasım 2017 - Cuma 11:59 Bu haber 1473 kez okundu
 
Süleyman Faki'nin Öğretmenler Günü Mesajı
AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki'nin Öğretmenler Günü Mesajı
GÜNDEM Haberi
Süleyman Faki'nin Öğretmenler Günü Mesajı

Millet Mekteplerinin açıldığı, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik ünvanının verildiği gün olan 24 Kasım'ı, Öğretmenler Günü olarak kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Öğretmenlerimiz; geleceğimizi devralacak çocuklarımızı sevgiyle ve fedakârlıkla, eğitim ve öğretimle besleyerek kutsal bir mesleği yerine getirmektedirler. Öğretmenlik mesleği ülkemizde saygınlığı en yüksek mesleklerin başında gelmektedir.

 

Çocuklarımızı emanet ettiğimiz ve onları yarınlara hazırlayan öğretmenlerimiz, hepimizin gönlünde müstesna bir yer tutmaktadır. Öğretmenlik gücünü sevgiden alan, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiç bir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli ve saygın bir meslektir. İnsanın yetiştirilmesine verilen her emek kutsaldır.


Milli Eğitim camiasının neferleri olan öğretmenlerimizle güçlü Türkiye için, güçlü nesiller yetiştirecek ve bu nesillerle birliğimizi, dirliğimizi ve varlığımızı ilelebet sürdüreceğiz.


AK Parti iktidarlarımız ile birlikte, ülkemizde ve ilimizde de eğitim yatırımları gördük. Eğitime yapılan yatırımları geleceğimizin teminatı olarak, öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tedbirler aldık.


Eğitim alanımızda yapılan yatırımlarla çocuklarımızın eğitim düzeyini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefledik.
İlimizde eğitimde elde ettiğimiz başarılarla, üst sıralarda yer alıyoruz.


Bu başarı tüm Burdur'un başarısıdır.  Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve  velilerimizin gayretleriyle bu başarılara ulaştık.


Bu duygu ve düşüncelerle; tüm öğretmenlerimizin, Öğretmenler Gününü tebrik ediyor; aileleriyle birlikte mutlu, başarılı ve huzur içinde bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum.


Bu vesileyle başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, terör saldırılarında kaybettiğimiz şehit öğretmenlerimiz, ebediyete intikal etmiş tüm öğretlerimize Allah'tan rahmet  diliyorum.


AK Parti Burdur İl Başkanı
Dr.Süleyman FAKİ

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Süleyman, Faki'nin, Öğretmenler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı