301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 21:57 Bu haber 1631 kez okundu
 
Süleyman Faki'nin 10 Kasım Mesajı
Manşet Burdur Gazetesi
GÜNDEM Haberi
Süleyman Faki'nin 10 Kasım Mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur İl Başkanı Süleyman Faki'nin 10 Kasım Mesajı

 

İstiklal Mücadelesinin Öncüsü, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 79'uncu yıldönümünde  saygı, rahmet ve özlemle anıyorum. Gazi Mustafa Kemal  milletimizin tarihinde çıkardığı büyük bir lider ve devlet adamıdır. Mustafa Kemal Atatürk milletimizle birlikte başlattığı kurtuluş mücadelesinde büyük bir zafer kazanmıştır. Ülkemiz Cumhuriyetin kuruluşundan bugüne kadar bazı sıkıntılar yaşamış, milletimizin birliğine ve ülkemizin bütünlüğüne yönelik bazı saldırılarla karşı karşıya kalmıştır. Bu saldırılar karşısında, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" ilkesiyle mücadelemizi sürdürdük ve sürdürüyoruz. Milletimiz 15 Temmuz darbe girişimi karşısında asil direnişini sergilemiş, vatanımızı canı pahasına muhafaza edeceğini tüm dünyaya göstermiştir.
 

Aziz Milletimizin iradesi ve egemenliğine sahip çıkması nedeniyle, ülkemiz siyasi ve ekonomik krizlerin üstesinden gelmiştir. Aynı zamanda ülkemiz  büyük proje ve yatırımlarla ekonomisini güçlendirmiştir.
Bugün gelinen noktada ülkemiz; büyüyen ekonomisi, üniversiteleri, sanayi tesisleri, otoyolları, eğitim ve sağlık alanındaki yatırımlarla, tarım ve turizm alanlarındaki başarılarıyla, yarınlara güven ve umutla bakan bir ülke konumundadır. Dünyada bugün ülkemiz sözü dinlenen ve bölgemizdeki sorunların çözümünde aktif rol alan bir ülke konumundadır. Milletimizle birlikte; bir olarak, kardeş olarak ve hep birlikte Türkiye olarak 2023 hedeflerimize kararlı bir şekilde yürüyoruz.


İnanıyorum ki Kurtuluş Savaşı heyecanını, Atatürk'ü ve O'nun eserlerini daha iyi anlayıp  ve özümseyen gelecek kuşaklarımız da ülkemizi daha büyük hedeflere taşıyacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin Kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, O'nun şahsında  Silah Arkadaşlarını ve Tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, Tüm Ecdadımızı ve Gazilerimizi şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Süleyman, Faki'nin, 10, Kasım, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı