301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Kasım 2017 - Perşembe 11:04 Bu haber 2847 kez okundu
 
Sosyal Medya İşi Belediyenin İşi
Uludağ Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada Burdur Belediyesi 3. sırada yer aldı.
GÜNDEM Haberi
Sosyal Medya İşi Belediyenin İşi

Belediyelerin sosyal medya üzerinden vatandaşlarla etkileşimiyle alakalı bir araştırma yapan Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyeleri 63 belediyeyi inceledi. Yapılan araştırma ve incelemeler neticesinde Burdur Belediyesi Büyükşehir Belediyelerinin de yer aldığı 63 belediye arasında 3. sırada yer aldı.

 

Milliyet Gazetesinde yer alan haber de ' “Belediyelerin Facebook’taki Popülerlik ve Beğeni” sıralamasında; Kars Belediyesi yüzde 38.35 ile ilk sırada yer alırken, Ardahan Belediyesi yüzde 17.52, Burdur Belediyesi yüzde 15.64, Sivas Belediyesi yüzde 15.41, Kastamonu Belediyesi ise yüzde 14.55. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu kategoride yüzde 2.03’lük oran ile sondan dördüncü sırada yeralırken, son iki sıra ise Bursa ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak sıralandı. ' İfadelerine yer verildi.

 

İlimizin sosyal medyada yeterince yer almadığı görüşünün sık sık dillendirildiği bu dönemde Burdur Belediyesi'nin başarısı yüreklere su serpmiş oldu. Burdur Belediyesi Basın Bürosu da başarısını kanıtlamış oldu. 

 

İlimizin tanıtımına ve vatandaşlarımıza vermiş oldukları değerden dolayı bizde Manşet Burdur Gazetesi olarak Burdur Belediyesi Basın Bürosu'na teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz...

 

Miliyet Gazetesinin Haberi İçin Tıklayın...

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Sosyal, Medya, İşi, Belediyenin, İşi,
Yorumlar
Haber Yazılımı