301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 22:04 Bu haber 2224 kez okundu
 
Şerif Yılmaz'ın 10 Kasım Mesajı
Manşet Burdur Gazetesi
GÜNDEM Haberi
Şerif Yılmaz'ın 10 Kasım Mesajı

Burdur Valisi Şerif Yılmaz'ın 10 Kasım Mesajı

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. yıl dönümünde minnet ve şükranla anıyorum.
 
 
Asırlardır yaşadığımız Anadolu coğrafyasından bizleri atmak, parçalamak isteyen düşmanlara karşı, Kurtuluş Savaşına liderlik ederek bağımsızlığımız uğrunda karşısına çıkan tüm güçlükleri aşan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk Milletine özgürlüğünü armağan etmiş, kısa yaşamına sığdırdığı başarılarıyla, öngörüleriyle, Türk ve Dünya tarihinde ki yerini almış, büyük bir komutan, saygın bir devlet adamıdır.
 
 
Ona olan saygımızın en güzel ifadesi “en büyük eserim dediği Cumhuriyete” sahip çıkmak, onun bırakmış olduğu mirası gelecek nesillere taşımak için var gücümüzle çalışmaktır.
 
 
Dün Atatürk önderliğinde istiklal ve istikbaline sahip çıkan aziz milletimiz, bugün de aynı ruhla ve heyecanla yedi düvele karşı Cumhuriyetine, demokrasisine sahip çıkmıştır.  İnanıyorum ki gelecek nesillerimizde Devletimizi payidar kılmak için aynı azim ve kararlılıkla mücadele etmeye devam edeceklerdir.
 
 
Bu duygularla vefatının yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Şerif, Yılmaz'ın, 10, Kasım, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı