Şerif Yılmaz 30 Ağustos Mesajı
Haber
29 Ağustos 2017 - Salı 18:15 Bu haber 1248 kez okundu
 
Şerif Yılmaz 30 Ağustos Mesajı
Burdur Valisi Şerif Yılmaz'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Şerif Yılmaz 30 Ağustos Mesajı

Tarihi zaferlerle dolu aziz milletimiz ve şanlı ordumuzun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığı Büyük Zaferin 95. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
 
Kazanılan Büyük Taarruz ile birlikte, tarihten silinmek istenen milletimiz genci yaşlısı, kadını erkeği demeden istiklal ve istikbaline sahip çıkarak hak ettiği bu zaferi şanlı tarihine altın harflerle yazdırmıştır.
 
30 Ağustos 1922’de Dumlupınar'da kazanılan bu şanlı zafer bağımsız ve hür olarak yaşama iradesini ortaya koyan milletimizin en önemli kilometre taşlarından biri olmuş, Cumhuriyetin temelleri de burada atılmıştır. Bugün bizlere düşen aynı şuur ve ruhla, ecdadımızdan bizlere emanet olan vatanımıza ve Cumhuriyetimize sahip çıkmak, Ülkemizin gelişmesi için var gücümüzle çalışmaktır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle “30 Ağustos Zafer Bayramını” en içten duygularımla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Şerif, Yılmaz, 30, Ağustos, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı