Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 12:16 Bu haber 2246 kez okundu
 
Rektör Korkmaz'dan İlkokul Öğrencilerine Ziyaret
Manşet Burdur Gazetesi
ÜNİVERSİTE Haberi
Rektör Korkmaz'dan İlkokul Öğrencilerine Ziyaret

Burdur merkeze bağlı Günalan Köyü’nde bulunan Günalan İlkokulu’nun yenilenmesine katkı sağlayan MAKÜ Yeniler Topluluğu, ilkokulu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

 

Yenilenmiş okullarının mutluluğu gözlerinden okunan küçük öğrencileri ziyaret eden MAKÜ Yeniler Topluluğu üyelerine Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet KARACA, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KILINÇ ve Topluluğun Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Muhammet TORTUMLU ile topluluk üyeleri öğrenciler eşlik etti.

 

Köy Muhtarı Hayrettin AYAR ve Okul Müdürü Tahire Sevtap ATCALI tarafından karşılanan Rektör KORKMAZ ve beraberindekileri, öğrenciler sevinçle karşıladı.  Öğrencilerle bir araya gelen Rektör KORKMAZ ve MAKÜ öğrencileri, öğrencilerle tek tek tanıştılar ve sohbet ettiler.

 

Yaptıkları ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirten Rektör KORKMAZ, köy okullarının içinde bulundukları durumları yakından görme fırsatı bulduklarını ve küçük öğrencilerin gözlerinde ülkelerine hizmet etme heyecanını gördüklerini vurguladı.

 

Okul Müdiresi Tahire Sevtap ATCALI ise “Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi sayesinde okulumuz renklendi. Başta Rektörümüz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Dünyada en önemli şey çocukların yüreğine dokunmaktır. Bir öğretmene verilebilecek en güzel hediye ise çocukların gözlerindeki mutluluktur. Bu mutluluğu sağladıkları için, MAKÜ’ye, Yeniler Topluluğuna ve öğrencilere çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaret sonunda Rektör KORKMAZ  ilkokul öğrencilerine çeşitli hediyeler vererek gönüllerini bir kez daha fethetti.

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Rektör, Korkmaz'dan, İlkokul, Öğrencilerine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı