301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Ekim 2017 - Pazartesi 15:08 Bu haber 3594 kez okundu
 
Özçelik'ten TOKİ Açıklaması
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik TOKİ ile ilgili basın açıklaması yayınladı.
SİYASET Haberi
Özçelik'ten TOKİ Açıklaması

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) Mahallesi ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili basın açıklaması yayınladı. 

 

Özçelik'in açıklaması şöyle;

 

Burdur İlimizde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarını yakından takip eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Geçen hafta içerisinde TOKİ İştiraki Gayri Menkul Değerlendirme A.Ş ( GEDAŞ ) Firmasından teknik heyet Burdur'umuza geldi ve görüşmelerde bulundu. Manastır Mahallemizdeki çalışmalarda sayısal halihazır harita kapsamında gerçekleştirilen halihazır ölçüm çalışmaları ve dijital ortama aktarım, kullanıma uygun CAD formatına getirme çalışmaları ve Halihazır haritasının basım işlemleri tamamlanmıştır. 28.09.2017 tarihinde Burdur Belediyesine teslim yapılmıştır. Tesbit-Değerleme ve anket çalışmaları devam etmektedir. Kentsel tasarım yaklaşımına yönelik çalışmalar başlanmıştır. 28.09.2017 günü Burdur'da Mahallede incelemeler yapılmış olup, talep ve görüşler alınmıştır. Süreci yakından takip etmekteyim.

 

BOZKURT MAHALLESİNDE KENTSEL DÖNÜŞÜMDE YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Milletvekili Bayram Özçelik Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili olaraktan “Bayram sonrası vatandaşlarla görüşmeler yapılacağını önceki basın açıklamamda ifade etmiştim. TOKİ'nin iştiraki firması Gedaş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğünden talep ettiği bir onayın çıkması durumunda, Gedaş Firma Yetkilileri vatandaşlarla görüşmelere başlayacaklardır. Deprem Evlerindeki projeler tamamlanmış durumdadır. Bu süreci hızlandırma görüşmelerimizi bu hafta içerinde de yapacağım. Kamuoyuna Sevgi ve Saygılarımla.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Özçelik'ten, TOKİ, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı