301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Nisan 2018 - Pazartesi 14:55 Bu haber 1715 kez okundu
 
Özçelik'ten Basın Açıklaması
Milletvekili Bayram Özçelik Hayvancılık Desteklemeleriyle İlgili Basın Açıklaması Yaptı.
GÜNDEM Haberi
Özçelik'ten Basın Açıklaması

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, 2017-2. Dönem buzağı desteklemeleri ile ilgili açıklamasında bulundu. 

 

15 Milyon 300 Bin ₺ Destekleme

 

Hayvancılıkta marka şehir olan Burdur’da Bakanlık desteklemelerinin devam ettiğini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Gıda Tarım ve Hayancılık Bakanlığımız tarafından ilimizde 2017 yılı 2. Dönem buzağı desteklemeleri kapsamında 8.350 işletmede bulunan 38500 buzağı İçin 15 Milyon 300 Bin ₺ destekleme ödemeleri başladı. Destekleme ödemeleri TC sonu 0-2 olanlar 27 Nisan’da gerçekleşti. Yine  TC sonu 4-6 olanlar 4 Mayıs ve 8 olanlar 11 Mayısta desteklemesini alacaklar. ” ifadelerini kullandı.


Burdur’da her dönem desteklemelerde artış olduğunu belirten Milletvekili Bayram Özçelik, “ Burdur’da tarım ve hayvancılık potansiyeli gün geçtikçe gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızda üreticilerimize yönelik yüksek gelir getiren projelerin de hayata geçirilmesi noktasında her zaman üreticilerimizi desteklemenin gayreti içinde oluyor. Üreticimizin her zaman yanındayız. ” dedi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Özçelik'ten, Basın, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı