Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı
Haber
23 Eylül 2020 - Çarşamba 11:01 Bu haber 1224 kez okundu
 
Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı
Manşet Burdur | Burdur'u Manşetten Okuyun
GÜNDEM Haberi
Milli Savunma Bakanlığı Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı 94 adet Silahlı Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. Alımlar Burdur dahil 25 şehirden gerçekleşecek.

 

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı için başvuru süreci başladı. İŞKUR'da 21 Eylül 2020 tarihi itibari ile yayımlanan ve başvuru başlayan ilana göre 25 farklı şehirde alım yapılacak.

 

İLAN DETAYLARI NEDİR?

MSB Akaryakıt ikmal ve NATO POL Tesisleri işletme Başkanlığı taşra teşkilatına aşağıdaki listede belirtilen birimlerinde istihdam edilmek üzere 4857 sayılı iş Kanunu ile bu Kanuna dayanılarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Türkiye iş Kurumu (iŞKUR) üzerinden belirsiz süreli iş sözleşmesi ile çalıştırılacak "Sürekli işçi" unvanlı 94 "Silahlı Güvenlik Görevlisi" alımı yapılacaktır.

 

Burdur 3, Çanakkale 2, Adana 2, Ankara 3, Antalya 5, Diyarbakır, Elazığ 1, Erzincan 2, Eskişehir 4, Hatay 7, Balıkesir 4, Batman 2, İstanbul 7, İzmir 6, Kahramanmaraş 4,Osmaniye 6, Sakarya 5, Tekirdağ 4, Kayseri 1, Kocaeli 6, Malatya 2,Manisa 6, Bilecik 2,Bursa 6, Mersin 3

 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

MSB Güvenlik Görevlisi alımına başvuru yapacak adaylar öncelikle " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Askerliğini yapmış veya Askerlik ile ilgisi olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılamış olmak " şartlarını taşıyor olmanız gereklidir.

Bunun dışında erkek ve kadın adayların başvuru yapabileceği ilam için Erkeklrde 167cm ve Kadınlarda 160cm boyundan kısa boylu olmamak, Geçerlilik süresi dolmamış Silahlı özel güvenlik kartına sahip olmak, Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve 18 yaşını doldurmuş ve 33 yaşından gün almamış olmak şartları aranacak.

 

BAŞVURULAR BAŞLADI!

MSB güvenlik görevlisi alımı için başvurular Bugün ( 21 Eylül 2002 ) itibari ile başladı.Adaylara başvuru için 4 günlük süre verilmiş olup en geç 25 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacaktır.

Adaylar başvurularını sadece " esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden veya Alo 170 hattı üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Milli, Savunma, Bakanlığı, Personel, Alımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı