Milletvekili Özçelik'in 29 Ekim Mesajı
Haber
28 Ekim 2020 - Çarşamba 19:58
 
Milletvekili Özçelik'in 29 Ekim Mesajı
Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Milletvekili Özçelik'in 29 Ekim Mesajı

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Münasebetiyle Kutlama Mesajı yayımladı.

 

 

Milletvekili Özçelik'in mesajı;

 

“Cumhuriyetimizin ilanının 97’inci yıldönümü kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bir asırlık şanlı geçmişe sahip İstiklal Harbimizin zafere ulaşmasında ve yeni devletimizin kuruluşunda vazife üstlenen kahramanlarımızı saygıyla yad ediyorum. Bin yıldır, dünyanın en gözde, üzerinde en çok mücadele yürütülen coğrafyasında yaşamamızın bedelini canlarıyla ödeyen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Millet ve devlet olarak, varlığımızı ve geleceğimizi korumak amacıyla son yıllarda yine tarihi bir mücadelenin içindeyiz.

 


Terör örgütlerinin saldırılarından 15 Temmuz hain darbe girişimine kadar yaşadığımız tüm hadiseler, bu tarihi mücadelenin tezahürleridir. Ülkemizin önünde kurulan tüm tuzakları, Allah’ın yardımı, milletimizin desteğiyle birer birer bozarak bugünlere geldik. Suriye’de yürüttüğümüz Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekâtları da, bu mücadelenin birer parçasıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti iktidarıyla birlikte cumhuriyet tarihi boyunca görülmemiş yatırımlar ve kalkınma hamleleri gerçekleştirilmiştir. Sağlıktan eğitime, tarımdan sanayiye her alanda devrim niteliğinde adımlar atılmış ülkemiz, bölgesinde önemli bir güç haline gelmiştir. Doğu Akdeniz’de, Karadeniz’de yaptığımız Enerji arama çalışmalarımız bu mücadelenin bir parçasıdır.

 


Her zamankinden çok daha fazla milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, daha güçlü bir Türkiye için mücadelemize devam edeceğiz ve vatanımıza olan hizmet aşkımız artarak sürecektir. Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırarak, bizden sonraki nesillere 2053 ve 2071 vizyonlarını hayata geçirebilme fırsatı vermek için Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. İnşallah Cumhuriyetimizi daha nice yıllara, çok daha güçlü, çok daha müreffeh bir şekilde taşıyacağız.

 


Bu duygu ve düşüncelerle vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin taçlanarak, Cumhuriyetimizin kurulduğu bu anlamlı günün yıldönümünde, Cumhuriyetimizi bize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu toprakları bize vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi milletçe rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hemşehrilerimin ve milletimizin  29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Milletvekili, Özçelik'in, 29, Ekim, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı