301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Haziran 2018 - Perşembe 09:50 Bu haber 3421 kez okundu
 
Mevlüt Çavuşoğlu'na Bucakta Büyük İlgi
Bakan Çavuşoğlu Burdur ve Bucak'ta Miting Düzenledi
SİYASET Haberi
Mevlüt Çavuşoğlu'na Bucakta Büyük İlgi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Burdur ve Bucak'ta miting düzenledi. Burdur mitinginde başlayan sağanak yağışa rağmen vatandaşların Çavuşoğlu'nu dinlemeye devam ettikleri gözlendi. Burdur Mitinginin hemen ardından Bucak'ta düzenlenen mitingde ki büyük kalabalık Çavuşoğlu'nun da dikkatinden kaçmadı.

 

İlk olarak Burdur Merkez'de miting yapan Çavuşoğlu burada seçmene seslendi. Ani bastıran yağmur nedeni ile konuşmasını yarıda kesmek zorunda kaldı. Hemşehrilerim diye sözlerine başlayan Çavuşoğlu, destek mitinginde çalışmalarından dolayı herkese teşekkür etti. Bugüne kadar yaptık, yaparsa yine Ak Parti Yapar diyen Çavuşoğlu, 16 senedir Ülkemizi ve Burdur'u ayağa kaldırdık dedi. Şimdi Burdur Vakti diyen Çavuşoğlu sonrasında Bucak'a geçti ve burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamı getirdim diyerek halkı selamladı.

 

Yurt dışında yürütülen operasyonları dile getiren Bakan Çavuşoğlu yurt içinde ve yurt dışında Türkiye'ye tehdit oluşturabilecek tüm güçlere hesap sorabilecek güçteyiz dedi. Burdur, Bucak ve tüm ilçelerinin Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının yanında olmuştur diyen Bakan Çavuşoğlu bizlerde sizleri mahçup etmemek için gece gündüz çalışıyoruz dedi. Bucak her geldiğimde gelişiyor ve güzelleşiyor diyen Çavuşoğlu bunun sebebinin ise  Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti sayesinde olduğunu söyledi. Yapılan yatırımlarla Türkiye'nin cazibe merkezi haline geldiğini sözlerine ekleyen Çavuşoğlu artık Türkiye'nin ulaşımda ve enerjide cazibe merkezi olduğuna dikkat çekerek 16 yılda bunları yaptıklarını ve artık vaktin Türkiye vakti olduğunu ifade etti.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Mevlüt, Çavuşoğlu'na, Bucakta, Büyük, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı