301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2017 - Çarşamba 12:24 Bu haber 4427 kez okundu
 
Merkez İlçeye o isim mi gelecek ?
Kulis bilgileri o ismin üzerine yoğunlaştı.
SİYASET Haberi
Merkez İlçeye o isim mi gelecek ?

Burdur'da yayın yapan ve Cumhuriyet Halk Partisine yakınlığı ile bilinen bir internet gazetesinde dün akşam saatlerinde yayınlanan haber Burdur gündeminde şok etkisi yarattı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanlığı ile ilgili o haber söyle;

 

AK Parti kongre sürecine girdiği günden bu yana kim il başkanı olacak , kim ilçe başkanı olacak diye konuşulurken bugün AK Parti kulislerinden bomba bir isim Merkez İlçe Başkanlığı için düştü.

 

Bu gün AK Parti kulislerinde yoğunlaşan isim AK Parti kurulduğu günden bu yana içinde sıkılıkla yönetimlerde yer almış ve Burdur siyasetinin yakından tanıdğı bir isim.

 

İsme ulaştığımızda böyle bir konunun kulislerde konuşulduğunu sorduğumuzda "Evet benimde kulağıma geldi.Sn.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın metal yorgunluğunu üzerimizden atmamız gerekir gibi bir söylemi var.Ak parti de görevler gelip geçicidir.Partinin saygınlığı , düsturu , onuru herşeyin üzerindedir.Şimdilik böyle bir fikrim yok bizi o koltuğa layık gören arkadaşlara teşekkür ediyorum.Fakat bu olmayacak anlamına gelmez.Parti Genel Merkezimiz bu görevi bize tevdi eder ise bu güne kadar layıkı ile yapılan görevi bizde yapmaya çalışırız.Şimdilik ricam haberinizde isim kullanmamanız." dedi.

 

Haberin Linki: http://www.burdurajans.com/haber-merkez-ilceye-o-isim-mi-gelecek-4454.html

Kaynak: (BurdurAjans) - BurdurAjans Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Merkez, İlçeye, o, isim, mi, gelecek, ?,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Merkez İlçeye o isim mi gelecek ?
Yorumlar
Haber Yazılımı