301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Ekim 2017 - Salı 15:01 Bu haber 3448 kez okundu
 
MAKÜ Öğrencilerinden Örnek Davranış
Manşet Burdur Gazetesi
ÜNİVERSİTE Haberi
MAKÜ Öğrencilerinden Örnek Davranış

MAKÜ, eğitim alanında göstermiş olduğu başarılar kadar yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ile de çevrenin korunması ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak amacıyla önemli adımlar atmaya devam ediyor.

 

Bu kapsamda 19.10.2017 tarihinde MAKÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi, Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü Sosyal Sorumluluk dersi kapsamında; 1. sınıf öğrencileri ve öğretim elemanı Yrd. Doç. Dr. Gül ERGÜN, Akademik Danışmanlığını Prof. Dr. Özcan ÖZGEL’in yapmış olduğu, Başkanlığını Veteriner Fakültesi Öğrencisi Ali Rıza ALAGÖZ’ün yaptığı MAKÜ Türk Kızılay Topluluğu ile birlikte Yeşilova İlçesi, Akçaköy Ortaokuluna yardım etkinliği gerçekleştirdi.

 

38 kişilik bir katılımla gerçekleşen etkinlikte Sosyal Sorumluluk dersi alan öğrenciler ve MAKÜ Türk Kızılay’ı Topluluğu öğrencileri; okulun öğrencileri için getirdikleri giysi ve kırtasiye malzemelerini Okul Müdürü Doğan İZ’e takdim ettiler. Daha sonra sınıfları dolaşarak öğrencilerle tanıştılar. Öğrencilere üniversiteyi, bölümlerini tanıtıcı konuşmalar yaptılar.

 

Böyle bir etkinlikte yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getiren genç üniversiteliler amaçlarının çevresinde ihtiyaçları olan insanlara özellikle öğrencilere duyarlı davranmak ve bu konuya herkesin dikkatini çekmek olduğunu belirttiler.

 

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: MAKÜ, Öğrencilerinden, Örnek, Davranış, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı