301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Ekim 2017 - Salı 11:27 Bu haber 2381 kez okundu
 
Kent Belleği Müzesi’ne Sosyal Medya Desteği
Manşet Burdur Gazetesi
BELEDİYE Haberi
Kent Belleği Müzesi’ne Sosyal Medya Desteği

Burdur Belediyesi tarafından Piribaşlar Evinde oluşturulan Kent Belleği Müzesi sosyal medya ile can bulacak. Sosyal medya üzerinden toplanacak resimler müzede sergilenecek.

 

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Piribaşlar Evi’nde düzenlediği basın toplantısında duyurduğu Kent Belleği Müzesi için çalışmalar devam ediyor. Ortak anılar ve ortak bir kimlik altında Kent Belleği Müzesinde buluşturmayı hedefleyen Burdur Belediyesi, Piribaşlar Evi’ni yeniden düzenliyor. Kentimizin yaşam serüvenini, tarihsel ve kültürel birikimini her yaş diliminden insanımızla paylaşan, baktığını gören kuşaklar yetiştirmek için bir eğitim merkezi, tarihimizin her dönemini ve her kesitini canlandıran, güncel yaşamla buluşturan genç kuşakların kokusunu içine çektiği hemşehrilik havasını kokladığı bir mekân olması hedefleniyor. Bu nedenle Burdurluların geçmişe dönük anılarını oluşturan fotoğraf, belge, materyalleri kişisel hakları saklı kalmak kaydıyla toplamak, adları ve namlarıyla sergilemek amacıyla Kent Belleği Müzesini birlikte kuruluyor.

 

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta BURDUR BELEDİYESİ KENT BELLEĞİ MÜZESİ adıyla oluşturulan sayfa ile fotoğraf, belge ve materyallerin paylaşımı sağlanacak. Kent Belleği Müzesi'ne fotoğraf, belge ve materyal vermek isteyen vatandaşlarımız facebook hesapları üzerinden ya da 02482335390 / 196 numaralı telefondan irtibata geçebilecekler. 

 

Facebook Bağlantısı İçin Tıklayın...

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Kent, Belleği, Müzesi’ne, Sosyal, Medya, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı