301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 15:53 Bu haber 2197 kez okundu
 
Kamil Özcan'dan Süt Üreticisine Müjde
Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil Özcan Teşviklerle İlgili Müjdeyi Verdi
GÜNDEM Haberi
Kamil Özcan'dan Süt Üreticisine Müjde

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı ve Ak Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı olan Kamil Özcan milletvekilliği sıralamalarının belli olmasından sonra Ankara'ya merkez birliğe dönerek yoğun çalışma temposu ile işinin başına geçti. Özcan ayrıca süt üretcilerine de müjde verdi. 

 

Aday adaylığı nedeni ile Burdur'da seçim çalışmalarını yürüten ve bir süre Ankara'dan uzak kalan Genel Başkan Özcan, çalışmalara hızlı bir giriş yaptı. Türkiye'nin farlı bölgelerindeki 4 ili bir çırpıda ziyaret eden Özcan, Yozgat ziyareti ile başlattığı yoğun temposuna Sivas Kongresini, oradan da Amasya ve Çorum ziyaretlerini dahil etti.

 

Özcan Süt Üreticisine Müjde Verdi

Bayram öncesine Ocak, Şubat ve Mart ayına ait süt teşviklerinin yatacağının müjdesini de veren Genel Başkan Kamil Özcan ayrıca örgütlü  ve örgütsüz süt satışı olarak bilinen primlerle ilgili de büyük bir artışın söz konusu olduğunu söyledi. Kooperatifler ve birlikler aracılığı ile örgütlü olarak süt satan vatandaşlara 4 kuruş olan teşvik primlerinin 12 kuruşa çıktığını söyledi. Özcan, örgütsüz olarak bireysel satışlarda da teşvik primlerinin 3 kuruştan 10 kuruşa çıktığının da müjdesini verdi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Kamil, Özcan'dan, Süt, Üreticisine, Müjde,
Yorumlar
Haber Yazılımı