Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
04 Kasım 2017 - Cumartesi 16:07 Bu haber 11304 kez okundu
 
İYİ Parti'den İyi Hamle
Manşet Burdur Gazetesi
SİYASET Haberi
İYİ Parti'den İyi Hamle

Kurulduğu günden bu yana Ülke gündeminden düşmeyen İYİ Parti'nin Burdur hassasiyeti her geçen gün artıyor. Meral Akşener'in İYİ Parti Kurucular Kuruluna Burdur'un yakından tanıdığı bir isim olan Nazif Aktürk'ü almasının ardından şimdi de Burdur İş ve Siyaset Dünyasının önemli isimlerinden Osman Kurt'u İYİ Parti Burdur Kurucu İl Başkanlığı görevine getireceği konuşulmaya başlandı.

 

 

Burdur gündeminde günlerdir konuşulan Kurucu İl Başkanlığı konusunu Manşet Burdur Gazetesi olarak siz değerli okuyucularımız için Osman Kurt'a sorduk. Osman Kurt sorduğumuz bu soruya usta bir siyasetçi olarak olumlu yada olumsuz bir cevap vermedi. Ancak sosyal medyada yapılan paylaşımlar konuşulanları doğrular nitelikte.

 

 

İlk Paylaşım Çukurambar'da!

 

Ankara da siyasetçilerin gittiği mekanların bulunduğu Çukurambar'da 31 Ekim Salı akşamı Osman Kurt ve Mehmet Ziya Kuzucu'nun çay içtiklerini Kuzucu'nun sosyal medyada "Burdur İYİ olacak "  mesajı ile yayınladığı fotoğraftan biliyoruz. Mehmet Ziya Kuzucu geçmişte Burdur Siyasetine yön vermiş bir isim ve halen Ankara'da siyasi aktörler arasında yer alıyor.

 

 

Eski Vekille Yemek!

 

Osman Kurt'un Çukurambar'da ki görüşmeden iki gün sonra ise 25. Dönem Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun ile Burdur'da akşam yemeği yediğini yine sosyal medyada "İYİ akşamlar..." mesajıyla paylaşılan fotoğrafran tespit ettik. Akşam yemeğinin ardından il başkanlığı durumunun istişare edildiğini ise Kurt ve Dursun'a yakın isimlerden öğrendik.

 

 

İş ve Siyaset Dünyasında Hareketlilik!

 

Edindiğimiz bilgilere göre Burdur iş dünyasından bir çok isim de Osman Kurt'un başkanlığı için kulis çalışmalarına başlamışlar. Kurt'un İYİ Parti Burdur Kurucu İl Başkanı olması durumunda halen Aktif siyasette olan Burdur Siyasetinin önemli ve sevilen bir çok isminin İYİ partiye geçeceği de kulislerin konu başlıkları arasında. Önümüzde ki günlerde netlik kazanması beklenen bu konunun Manşet Burdur Gazetesi olarak yakından takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: İYİ, Parti'den, İyi, Hamle,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İYİ Parti'den İyi Hamle
İYİ Parti'den İyi Hamle
Yorumlar
Haber Yazılımı