301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Ekim 2017 - Çarşamba 17:32 Bu haber 1781 kez okundu
 
İİMEK, Vali Yılmaz Başkanlığında Toplandı
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK) Olağan Toplantısı Vali Şerif Yılmaz Başkanlığında yapıldı.
GÜNDEM Haberi
İİMEK, Vali Yılmaz Başkanlığında Toplandı

Toplantıda kurulun sekretarya görevini yürüten Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ramazan Erdim tarafından toplantı gündemi ve kurulun çalışma alanıyla ilgili sunum yapıldı. Genel itibariyle Burdur il geneli boş iş pozisyonları, iş ve işçi talepleriyle ilgili verileri paylaşan Erdim Vali Yılmaz ve kurul üyelerine açılan kurslarla ilgili bilgi verdi.
 
 
Toplantının devamında önceki dönem toplantılarda alınan kurul kararları gözden geçirilerek değerlendirmelerde bulundu. İİMEK 2017 yılı denetim kurulu raporlarının görüşüldüğü toplantıda, İŞKUR ilave iş gücü eğitim kursu teklifleri görüşülerek karara bağlandı. İlimizde tam gün, tam yıl eğitim yapan okul ve kurumların hakkında ve İlimiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan kurslar hakkında bilgi verildi.
 
 
Toplantı görüş ve önerilerin sunulmasıyla son buldu. 
 
 
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Yılmaz’ın yanı sıra kurul üyeleri Vali Yardımcısı Mehmet Yıldız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ramazan Erdim, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram,  İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü İsmail Türe, Ticaret İl Müdürü Aylin Sacide Çağlar, BAKA Burdur Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Sinan Mesuter, Makü İktisat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Osman Tuğay, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Temsilcisi Işık Berberoğlu, Tisk Temsilcisi Şeker Fabrikası Müdürü Nurettin Örgül, Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Veli Aktaş ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Temsilcisi Selçuk Örnek katıldı.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: İİMEK,, Vali, Yılmaz, Başkanlığında, Toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı