301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Mayıs 2018 - Cuma 15:52 Bu haber 1873 kez okundu
 
Gündüzalp ve Yönetimi Hisarcıklıoğlunu Ziyaret Etti
Ömer Faruk Gündüzalp ve Yönetimi TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nu Ziyaret Ettler
GÜNDEM Haberi
Gündüzalp ve Yönetimi Hisarcıklıoğlunu Ziyaret Etti

Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, yönetim kurulu heyeti ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​Kabulde, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. 

 

Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kahraman Arlı, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Gürcan ve Niyazi Boz, Genel Sekreter İmran Önden, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kabulde, ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Burdur için her zaman kapıların açık olduğunu ifade eden Hisarcıklıoğlu, TOBB olarak tüm imkanlarımızla elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız dedi.

 

Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan Borsa Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp şunları söyledi: “STK’lar hizmet yerleri. Bizimde bulunduğumuz bölge tarım ve hayvancılık kenti. Tarım ve hayvancılığın içinden gelen özellikle eğitimli bir insan olarak, üyelerimize daha fazla hizmet edebileceğimiz, halkımıza daha fazla yardımcı olabileceğimizi düşündüğümüz için böyle bir göreve talip olduk. Oda ve borsalarda daha önceden gelen bir geçmişimiz var. 3 yıldır Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesiydim. Bu son dönemde de üyelerimizin teveccühü ile Borsa Başkanı olarak görevimize devam edeceğiz. Tek isteğimiz var. Üyelerimize, memleketimize üretimde katkıda bulunmak, bu konuda üyelerimize hizmette bulunmak. Geçen dönemde ben Ankara delegesiydim. Bu dönemde de aynı görevimiz devam edecek. Şu anki Başkanımız sağolsun, gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Onun enerjisi ile bizler bugüne kadar bir şeyler yaptık. Aynı şekilde devam edeceğimizi düşünüyorum.”

 

Ziyaret programında, Türkiye ve Burdur ekonomisi, tarım ve hayvancılık sektöründeki sorunlar ve çözüm önerileri ile Burdur Ticaret Borsası’nın projelerine ilişkin karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu, Hisarcıklıoğlu’na Burdur’un yöresel lezzeti olan Ceviz Ezmesi ile Haşhaş Helvası ikram edildi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Gündüzalp, ve, Yönetimi, Hisarcıklıoğlunu, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı