301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Eylül 2017 - Perşembe 15:18 Bu haber 1532 kez okundu
 
Faki'den Basın Açıklaması
Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur İl Başkanı Dr. Süleyman Faki Basın Açıklaması Yayınladı.
SİYASET Haberi
Faki'den Basın Açıklaması

Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur İl Başkanı Dr. Süleyman Faki Kongre Süreçleri ile alakalı bir basın açıklması yayınladı. Adalet ve Kalkınma Partisi Tanıtım Medya Başkanı Halil Çiçek tarafından gönderilen basın açıklaması şöyle;

 

AK Parti 6.Olağan Kongre süreci takviminde, İlçelerimizdeki delege seçimlerimizi tamamladık.


Delege seçimleri sürecini başarılı bir şekilde yöneten İlçe ve Belde Başkanlarımıza, oy kullanan üyelerimize ve komisyonlarda görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.


AK Partimizin 6.Olağan Kongreler sürecinde, Eylül Ayı içerisinde öncelikle İlçelerimizde gerçekleşecek olan kongreler takvimi başlamıştır.


AK Parti Ağlasun İlçe Başkanlığımız ve AK Parti Kemer İlçe Başkanlığımızın 6.Olağan Kongre tarihleri, Genel Merkezimiz tarafından  "16 Eylül 2017" olarak belirlenmiştir. AK Parti Ağlasun İlçe Başkanlığımızın Kongresi,  İlçe Parti Binamızda Saat:10.00'da yapılacaktır. Akabinde aynı gün AK Parti Kemer İlçe Başkanlığımızın Kongresi, İlçe Parti Binamızda Saat:14.00'te yapılacaktır.  


AK Parti Altınyayla İlçe Başkanlığımız ve AK Parti Gölhisar İlçe Başkanlığımızın 6.Olağan Kongre tarihleri, Genel Merkezimiz tarafından "17 Eylül 2017" olarak belirlenmiştir. AK Parti Altınyayla İlçe Başkanlığımızın Kongresi,   İlçemiz Belediye Konferans Salonunda Saat:10.00'da yapılacaktır. Akabinde aynı gün AK Parti Gölhisar İlçe Başkanlığımızın Kongresi, İlçe Parti Binamızda  Saat:14.00'te yapılacaktır.


Önümüzdeki haftalarda da İlçe Kongrelerimiz devam edecektir. Bu süreçte de Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda, İlimizde de süreci başarılı bir şekilde yürüterek yolumuza devam edeceğiz.

 

AK Parti, Milletin Partisidir. Millete hizmet davası, kutlu bir davadır. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Önderliğinde, İlk günkü aşk ve şevkle bu kutlu yürüyüşümüz hedefe doğru devam edecektir. Teşkilatlarımızın tüm kademelerinde görev yapan yol arkadaşlarımıza, bugüne kadar gösterdikleri gayretli çalışmaları için teşekkür ederim.

 

Yeni görev alacak arkadaşlarımıza başarılar  dilerim. 6.Olağan Kongrelerimize Tüm Hemşehrilerimizi davet ediyorum. Kongre sürecinin; Ülkemize, Partimize ve İlimize hayırlar getirmesini temenni ederim.


AK Parti Burdur İl Başkanı
Dr.Süleyman Faki

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Faki'den, Basın, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı