301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Mayıs 2018 - Perşembe 18:46 Bu haber 2286 kez okundu
 
Eski Başkanlar Sosyal Medyayı Salladılar
Burdur Ülkü Ocakları Eski Başkanları Sosyal Medyadan Zehir Zemberek Açıklamalar Yaptılar
SİYASET Haberi
Eski Başkanlar Sosyal Medyayı Salladılar

Ülkü Ocakları eski başkanları bugün sosyal medya hesaplarında yaptıkları açıklamalarla İyi Parti Burdur Milletvekili ve aynı zamanda eski MHP’li Osman Kurt’u açıktan desteklediklerini paylaştılar.  MHP Burdur Milletvekili 1. Sıra adayı Hikmet Ökte’yi de hedef alan başkanlar o dönemde yaşadıklarını da anlattılar. Ortak kanıları ise gençlerin abisi Osman Kurt’un Burdur siyasetine farklılık katacağı yönünde.

 

Eski Ülkü Ocakları Başkanlarından Alptekin Kutbay, gördükleri desteklerden bahsederek, “osman abi Meclis’te olduktan sonra değişime hepiniz şahit olacaksınız” dedi. Kutbay Kurt’un tüm gençlere kol kanat gerdiğini de hatırlatarak, ihtiyaç sahibi tüm gençlerimize iş ve aş vermiştir dedi. Kutbay Burdur siyasetinde artık değişimin başladığını da yazdı.

 

Yine Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan Burak Tülü’nün hedefinde ise MHP’nin 1. Sıra milletvekili adayı Hikmet Ökte vardı. Tülü, gençlerin o dönemde gördükleri muameleyi hatırlatarak, o gençler gerekli cevabı verecektir dedi ve Osman Kurt’u milletvekili seçeceklerini söyledi.

 

Bir diğer Ülkü Ocakları başkanlığını yapmış Hakan Demirci’de diğerlerinden farksız değil. Demirci Kurt’un ocağa ve gençlere ne kadar sahip çıktığını ifade ederek, Ocak geçleri ve ülkücü camia Osman Kurt ağabeylerini yalnız bırakmayacaktır dedi.

 

Alptekin Kutbay’ın O Paylaşımı;

2 yıl ocak başkanlığı yaptım ocağın 300 tl kirasını ödüyoruz diye 35 tane dergiyi ücretsiz dağıtırdık dergi Aydatı derdik kiranızı ödüyoruz derlerdi saolsun yolu açık olsun Osman Kurt tan çoğu zaman sayın abilerin anlata anlata bitiremedikleri kirayı da ona ödetirdik seçim çalışmasında otobüs masrafımız 4 Nisa’nda ulaşım masrafımız hep osman abideydi yanında çalıştığım süre zarfında ocakta durumu olmayan bütün gençlere ihtiyaç olmamasına rağmen iş ekmek vermiştir tek sorun osman abinin 80 darbesini görmemesidir Onuda görse Alpaslan heykelinin yanına heykeli dikilir elini cebine atmayan 80 dönem ülkücüleri gibi lafa girememekten dolayı kaybediyor anlatmakla bitmez Burdur siyasetinin sorunu İnşallah artık değişim başladı osman abi Meclis’te olduktan sonra değişime hepiniz şahit olacaksınız saygılarımla...

 

Hakan Demirci’nin Paylaşımı

Bu şehirde ülkücü gençler Osman Kurt'un ocağa ve gençlere ne kadar sahip çıktığını İYİ bilir.
Hikmet Ökte'nin de 20 tl dergi parası vermeyip ben veriyorum çocuklar sana getirmiyor diye gençlere nasıl iftira attığını ben bilirim.
O SEBEPTEN DOLAYI 
Ocaklı gençler ve ülkücü camia Osman Kurt abilerini yalnız bırakmayacak, Ankara ya vekil olarak gönderecektir inşallah.

 

Burak Tülü’nün Paylaşımı

İdealleri uğrunda mücadele etmiş ocak başkanlığı yapmış birçok arkadaşımız Hikmet Ökten’in gençleri 10 lira 20 lira dergi parası için peşinde koşturduğu hor gördüğü o gençler gerekli cevabı verecektir yüzlerce binlerce genç yanına gittiğinde her ay 10 kişinin vereceğini veren gençlerin her ihtiyacına karşılık veren Osman kurt abimizi milletvekili seçtirecektir.

Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Eski, Başkanlar, Sosyal, Medyayı, Salladılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı