Ercengiz'den STK Ziyaretleri
Haber
04 Aralık 2018 - Salı 13:35
 
Ercengiz'den STK Ziyaretleri
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi
BELEDİYE Haberi
Ercengiz'den STK Ziyaretleri

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, Şoförler Odası Başkanı Durmuş Ceylan, Burdur Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Soy, Terziler ve Kasketçiler, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyon Esnaf Odası Başkanı Osman Yalvaç, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Orhan Aksoy, Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Sıhhi Tesisatçılar ve Tamircileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Osman Özen, Lokantacılar ve Pastacılar Esnaf Odası Başkanı Birol Kaval, Kahveciler Odası Başkanı Mehmet Ali Seçer ile Manavlar ve Sebzeciler Esnaf Odası Başkanı Tuncay Yiğit’i ziyaret etti. 

 

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Burdur Belediyesinin yapmış olduğu hizmetleri anlatarak “Belediye olarak her zaman her istek ve talebinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Hepimiz Burdur için çalışıyoruz ve birlikteliğimizi ne kadar sıkı tutarsak daha iyi işler başaracağımıza inanıyorum” dedi.

 

STK başkanları ise Başkan Ercengiz’e, kentin sorunlarının çözümü noktasında her zaman desteğini htiklerini söyleyerek, kenti üst seviyelere çıkarmak için birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. STK Başkanları gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Başkan Ercengiz’e teşekkür ederek başarılar dilediler.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ercengiz'den, STK, Ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı