Burdur Chp'de Neler Oluyor?
Haber
24 Eylül 2020 - Perşembe 16:30
 
Burdur Chp'de Neler Oluyor?
Manşet Burdur | Burdur'u Manşetten Okuyun
- Haberi
Burdur Chp'de Neler Oluyor?

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Özgür Özmen ve Yönetim Kurulu Üyelerinin sosyal medya da eş zamanlı paylaşımları Burdur gündemine bomba gibi düştü.

 

Dün akşam saatlerinde " #AğamBizimleEğlenir " etiketi kullanılarak, " Ali Babanın Çiftliği " , " Teori desen zehir gibi, pratik desen sallanmakta " , " biz onurlu yola verdik yüreğimizi, bu sessizlik yanıltmasın sizi! " başlıklarıyla Chp İl Gençlik kolları başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından sosyal medyada arka arkaya paylaşımlar yapıldı. Şehrin gündemine bomba gibi düşen paylaşımlara Chp Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in beğeni atması ise toplumda farklı algılamalara neden oldu. Başkan Özmen ve yönetiminin parti içinde yaşanan anlaşmazlıklara tepki olarak bu paylaşımları yaptıkları öğrenildi.

 

Durum değerlendirmesi mi yaptılar?

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İzzet Akbulut, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Milletvekili Mehmet Göker bugün sabah saatlerinde Kale Kapı Caddesinde faaliyet gösteren bir işletmede bir araya geldiler. Sosyal medyada yayınlanan fotoğraf akşam ki paylaşımlarla ilgili durum değerlendirmesi yapıldığı yorumlarına neden oldu.

 

Başkan Ercengiz'in Paylaşımı!

Yaşanan gelişmelerin ardından Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yaptığı paylaşımda "İş arayan aş arayan umudunu yitirmek üzere olan gençlerimizin sitemini biz dinleriz değerlendirir örgüt içi demokrasimizi çalıştırırız. Biz birlikte güçlüyüz." ifadelerine yer verdi. Paylaşımda yer alan fotoğrafta İl Başkanı İzzet Akbulut, Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, Gençlik Kolları Başkanı Özgür Özmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Milletvekili Mehmet Göker bir kafede birlikte poz verdiler.

 

Chp Yetkilileri Sessizliklerini Korumakta!

Burdur gündemini gün boyu meşgul eden paylaşımlarla ilgili Cumhuriyet Halk Partisinden herhangi resmi bir açıklama yapılmazken, yaşananlar büyük bir anlaşmazlığı işaret etmekte.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Burdur, Chp'de, Neler, Oluyor?,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Burdur Chp'de Neler Oluyor?
Burdur Chp'de Neler Oluyor?
Yorumlar
Haber Yazılımı