301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Ağustos 2017 - Perşembe 18:58 Bu haber 2283 kez okundu
 
Bayram Özçelik'in Kurban Bayramı Mesajı
Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in Kurban Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Bayram Özçelik'in Kurban Bayramı Mesajı

Dini ve milli bayramlarımız Millet olarak kenetlenmemizi sağlayan, mutluluklarımızı paylaştığımız en güzel günlerdir.
 


Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir.



Bu Kurban Bayramında da,  hepimize önemli bir sorumluluk düşmektedir: Kalleş terör örgütüne karşı savaşırken şehit olan kahraman evlatlarımızın ve 15 Temmuzda milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin bize emaneti olan yakınlarını mutlaka ziyaret etmeliyiz. Onlara birer ana, birer baba, birer evlat olmalıyız. Şehitlerimizin yokluğunu unutturamayız ama ailelerine yalnız kalmadıklarını, milletimizin vefakârlığını ve devletimizin büyüklüğünü htirebiliriz.  



Bayramın milletimiz, ülkemiz, Arakanlı kardeşlerimiz ve tüm müslümanlar  için huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni ederim. Şehitlerimizin aileleri, evlatları ve gazilerimiz başta olmak üzere Aziz Milletimizin, Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, gazilerimizi minnetle, şehitlerimizi rahmetle yâd ederim.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Bayram, Özçelik'in, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı