Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
25 Temmuz 2017 - Salı 16:12 Bu haber 5870 kez okundu
 
Başkan Özbek'in Kızından Skandal Paylaşım...
Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek'in kızı Gülizar Güneş'in sosyal medyada yaptığı paylaşım tepkilere neden oluyor.
İLÇELER Haberi
Başkan Özbek'in Kızından Skandal Paylaşım...

Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek'in kızı Gülizar Güneş'in sosyal medyada yaptığı paylaşım tepkilere neden oluyor. Salda Gölü'nün korunması ve temizliği noktasında haklı olsa da "fakirler gelmesin" ile başlayan sözleri ayrımcılık olarak nitelendi.

 

Burdur'un hatta Türkiye'nin doğal güzelliği Salda Gölü'nün  son günlerde medyada geniş yer bulması ve devamında vatandaşların ziyaretlerinin artması büyük mutluluk uyandırıyor. Ancak vatandaşın olmazsa olmazı mangal alışkanlığı, çevre temizliğine dikkat etmemesi ve etrafında oluşturduğu çöp yığınları kötü görüntülerin yaşanmasına neden oluyor.

 

Ancak Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek'in kızı Gülizar Güneş'in yaptığı paylaşım Babasının Belediye Başkanı olduğu ilçeye ve o turizm beldesine hiç yakışmayacak nitelikte. Temizliği ile ilgili eleştirel yaklaşımı normal karşılansa da "fakirler gelmesin" diye başlayıp, "gelip pis pis mangalda tavuk yapıyorlar demiş biri haklı" şeklindeki devam eden yorumu kabul edilemeyecek şekilde.

 

Vatandaşların uğrak noktalarından biri olan ve Türkiye'nin her kesiminden farklı insanların geldiği Salda Gölü ile ilgili Yeşilova Belediye Başkanı  Nuri Özbek'in bir an önce na hoş görüntülerin yaşanmaması için önlem alması gerekiyor. Doğal dokuya zarar verilmeden, çevre düzeninin yapılması ve temizlik konularında  orada görevlendirilecek kişiler ile aksi durumların yaşanmamasının önüne geçilebilir.

 

Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Başkan, Özbek'in, Kızından, Skandal, Paylaşım...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Özbek'in Kızından Skandal Paylaşım...
Yorumlar
Haber Yazılımı