Başkan Ökte Sert Çıktı
Haber
17 Mart 2021 - Çarşamba 16:50
 
Başkan Ökte Sert Çıktı
Manşet Burdur | Burdur'u Manşetten Okuyun
SİYASET Haberi
Başkan Ökte Sert Çıktı

Başkan Ökte sert çıktı: Dalımızı kıranın, ağacını kökünü sökeriz.

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, ‘’MHP Burdur Partimiz MHP’nin Burdur’daki Belediyeleri her daim Cumhur ittifakına bağlıdır. Bunun aksi düşünülemez, varsayımsal bir takım iddialarla iddia dahi edilemez’’ dedi.

 

Cumhur İttifakını hedef alan paylaşımı şiddetle kınadığını belirten Başkan Ökte, ‘’kimse sinir uçlarımızla oynama kalkmasın, kırmızı çizgilerimizi geçmesin, sabrımızı test etmeye kalkışmasın. Satılık kalemleri, kiraya verilmiş zihinleri, satılmış benlikleri çok iyi biliyoruz.  Dalımızı kıranın,  ağacını kökünü sökeriz. MHP Burdur teşkilatları ve belediyeleri, her daim bir ve beraberdir. Hiçbir algı hiçbir oyun bunun bozulmasına sebep olamayacaktır’’ ifadelerini kullandı.

 

MHP İl Başkanı Hikmet Ökte açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

 

Gün geçmiyor ki kripto fetöcülerin, cumhurittifakı düşmanlarının, zillet yandaşlarının yeni bir oyunu sahneye çıkmasın.

 

Bu oyuncuların,  ülkemiz üzerinde bu kadar çok plan yapılırken hainliklerine son sürat devam etmekte olduğunu ne yazık ki bugün tekrar köşe yazılarında şahit olduk.

 

Herşeyden önce kendini kamufle etmek sureti ile cumhurittifakını hedef alan bu yaklaşımı şiddetle kınıyorum.

Sayın Genel Başkanımızın da cümlelerinde vücut bulduğu üzere;

Cumhurittifakı Türkiye’nin güvenlik zırhıdır.

Cumhurittifakı milli birlik ve dayanışma şuurudur ve bu çerçevede sürdürülecek tarihi bir birlikteliktir.

Cumhurittifakı Milletimizden aldığı destek sayesinde azim ve kararlılıkla Lider ülke Türkiye’yi inşa etmenin yanı sıra Türk Dünyasının İslam Aleminin ve bütün mazlum milletlerin yegane ümidi olan Türkiye’yi küresel bir güç haline getirecek, 2023, 2053, 2071 vizyonunun alt yapısını adım adım oluşturacaktır.

 

Cumhurittifakı Türk milletinin iradesidir.

Cumhur ittifakı milli bekanın koruyucu zırhı ve güvenlik zirvesidir.

Bizler Sayın Genel Başkanımızın Liderliğinde MHP Burdur il teşkilatı olarak bugüne kadar Cumhur İttifakına sahip çıktık ve her neye mal olursa olsun sahip çıkmaya devam edeceğiz.

 

Liderimizin ve sayın Cumhurbaşkanımızın üzerinde hassasiyetle durdukları bu Aziz birlikteliğe halel getirmek isteyenlere karşı duracağız.

 

Sevdamız Burdurumuz özelinde Cumhurittifakına zarar vermeye çalışıldığı tüm hemşehrilerimizin malumudur.

 

Cumhur ittifakına, bu Aziz birlikteliğe zarar vermek isteyen, her kim olursa olsun, hangi sıfatı taşırsa taşısın her daim bizleri karşısında bulacaktır.

 

Bizler onlarca kez zarar birlikteliğimize verme girişimine şahit olduk.

 

Lakin bugün bir takım rantlar karşılığı ile her istediğini basın özgürlüğü kisvesi altında yazabileceğini düşünen bu satılık kalemlerin sergilediği oyunlar daha öncede bildiğimiz ve defalarca bozduğumuz ahlaksızca ve sinsice oyunlardır.

 

Partimiz MHP nin Burdur daki belediyeleri her daim Cumhurittifakına bağlıdır. Bunun aksi düşünülemez, varsayımsal bir takım iddialarla iddia dahi edilemez.

 

MHP Burdur teşkilatları ve belediyeleri, her daim bir ve beraberdir. Hiçbir algı hiçbir oyun bunun bozulmasına sebep olamayacaktır.

 

Biz MHP Burdur teşkilatları olarak, önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben düsturu ile hareket ediyoruz.

 

Üretken belediyecilik vizyonu ve amacı ile çalışan Sevdamız Burdurumuz da görev yapan  tüm Belediye Başkanlarımız kırmızı çizgimizdir.

 

Kimse sinir uçlarımızla oynama kalkmasın, kırmızı çizgilerimizi geçmesin, sabrımızı test etmeye kalkışmasın. Satılık kalemleri, kiraya verilmiş zihinleri, satılmış benlikleri çok iyi biliyoruz.

 

Dalımızı kıranın,  ağacını kökünü sökeriz.

 

Bizler dostlarımızı tanıdığımız gibi hainleri de iyi tanırız. Oyunlarınızı bilir, hamlelerinizi çözeriz.

 

Sizin hangi maksatla hangi ortaklıklarla hangi planlarla bu kirli yolda yol yürüdüğünüzü biliyoruz.

 

Ez cümle; MHP Burdur Teşkilatları ve belediye başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl Genel Meclis üyelerimiz olarak, kıymetli Burdur’lu hemşehrilerimize, Sevdamız Burdurumuza sahip çıkmaya, hizmet etmeye her türlü asılsız iddialara rağmen bıkmadan usanmadan gece gündüz demeden devam edeceğiz.

 

Biz büyük bir aileyiz. Biz Burdur sevdalısıyız.

Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Başkan, Ökte, Sert, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı