301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 15:21 Bu haber 1804 kez okundu
 
Bakan Kaya'dan Talimat
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Aile Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile yatırımları görüştü.
SİYASET Haberi
Bakan Kaya'dan Talimat

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Merkeze yapılacak olan Huzurevi ve Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi projesi ile ilgili Aile Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile görüştü. 

 

Yapılan görüşme sonrası açıklamada bulunan Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ İlimize 100 kişilik Burdur Merkeze yapılacak olan Huzurevi ve Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi yaptırılması yapılan görüşmeler sonucu yatırım programına alınması sağlandı. Proje bedeli 30 Milyon ₺’dir. Projenin yapımı için yapılan araştırmalar neticesinde Burdur Huzurevi Yaptırma ve Yardımlaşma Derneği (ASKON) tarafından İlimiz Kışla Mahallesi Şose Üstü Mevkiinde bulunan 8.800.00 m2’ve 1.080.00 m2’lik arazilerin bağışı Bakanlığımıza gerçekleşmişti. Ancak yapılacak olan projenin özel sokak tipi olması nedeniyle araziye ek olarak mevcut alanın bitişiğindeki 12.560 m2’lik arazi Hayırsever NURAL TURAL tarafından bağışlanması gerçekleşmişti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül Sayan Kaya ile TBMM’de Bakan odasında,Burdur Merkeze yapılacak olan Huzurevi ve Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi projesi ile ilgili Aile Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile görüştü. 

 

Yapılan görüşme sonrası açıklamada bulunan Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ İlimize 100 kişilik Burdur Merkeze yapılacak olan Huzurevi ve Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi yaptırılması yapılan görüşmeler sonucu yatırım programına alınması sağlandı. Proje bedeli 30 Milyon ₺’dir. Projenin yapımı için yapılan araştırmalar neticesinde Burdur Huzurevi Yaptırma ve Yardımlaşma Derneği (ASKON) tarafından İlimiz Kışla Mahallesi Şose Üstü Mevkiinde bulunan 8.800.00 m2’ve 1.080.00 m2’lik arazilerin bağışı Bakanlığımıza gerçekleşmişti. Ancak yapılacak olan projenin özel sokak tipi olması nedeniyle araziye ek olarak mevcut alanın bitişiğindeki 12.560 m2’lik arazi Hayırsever NURALTURHAL tarafından bağışlanması gerçekleşmişti. Arazinin çok eğimli ve hafriyatının çok olması üzerine Bakanlıkça projede değişikliğe gidilmesi üzerine şahım Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül Sayan Kaya ile TBMM’de Bakan odasında görüşmelerde bulundum. Sayın Bakanımız konunun üzerine ehemmiyetle eğileceğini, İnşaatına Başlanması Talimatı Verdiğini,Burdurlu hemşehrilerimize bu yatırımın kazandırılacağını söylediler. Seydikemer Çaltılar Köylünden olan Sayın Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya’ya ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Bakan, Kaya'dan, Talimat,
Yorumlar
Haber Yazılımı