Ali Orkun Ercengiz'den Meydan Müjdesi
Haber
20 Ekim 2020 - Salı 17:43
 
Ali Orkun Ercengiz'den Meydan Müjdesi
Manşet Burdur | Burdur'u Manşetten Okuyun
BELEDİYE Haberi
Ali Orkun Ercengiz'den Meydan Müjdesi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle görevde olan Merkez köy ve mahalle muhtarlarına Burdur Serenler Otelde bir yemek verdi.

 

Yemekte bir konuşma yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz konuşmasında hem muhtarlara hem de vatandaşa müjdeyi verdi.

 

Yıllardan bu yana her siyasi partinin Belediye Başkanı adayının seçim proje kitapçıklarının en başında yer alan Burdur Kent meydanı projesi müjdesini Başkan Ercengiz verdi.

 

Ali Orkun Ercengiz ; "Önümüzdeki günlerde bir meydan projemiz var Burdur kent merkeziyle ilgili.Bununla ilgili çok geniş katılımlı bir çalışma yapmayı planlıyoruz.Ancak muhtarlarımızın görüşü en az teknik meslek grupları kadar bizim için önemli.Çünkü bu vebalin altına kim imza atacaksa bundan sonraki süreçte Burdur halkına bizlerle birlikte onlar da hesap verecektir.Bu hesabı hep birlikte en iyi şekilde vermenin haklı gururunu birlikte yaşamak istiyoruz sizlerle.İnşaallah önümüzdeki günlerde İl Özel İdaresinin yer takası ile ilgili Sayın Valimiz ile de bir görüşme gerçekleştirdik.Bu konuda başarılı bir neticeye ulaşırsak Burdur'un belki bundan sonraki 100 senesinin meydanını hep birlikte yapacağız.Şimdi ben bunu ilk defa sizlerin yanında bir müjde olarak vermek istedim.Bu güne bıraktım bu paylaşımı.Çünkü bu ili bu , kenti hep birlikte yönetiyoruz. Sizlerin fikri ,sizlerin göstereceği yol bizler için çok kıymetlidir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BurdurAjans) - BurdurAjans Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ali, Orkun, Ercengiz'den, Meydan, Müjdesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı