301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Ağustos 2017 - Salı 18:09 Bu haber 1104 kez okundu
 
Ali Orkun Ercengiz 30 Ağustos Mesajı
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
GÜNDEM Haberi
Ali Orkun Ercengiz 30 Ağustos Mesajı

30 Ağustos Zaferi, Türk Ulusunun, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki bağımsızlık yürüyüşünde elde ettiği olağanüstü bir kahramanlık destanıdır.

 

Ulusumuzun, Malazgirt Meydan Muharebesi’nden Çanakkale ve Kurtuluş Savaşları’na kadar en zor koşullar içinde bile bağımsızlığını korumuş olması, birliğimizin, geleceğimizin ve gücümüzün güvencesidir. Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Türk Ulusu’nun ordusuyla tek bir yürek ve yumruk halinde birleşerek gösterdiği cesaret, kahramanlık ve vatan sevgisi, büyük bir zafere dönüşmüştür. Bu zaferle, sadece vatan toprakları düşmandan kurtarılmamış aynı zamanda ulusumuzun bağımsızlık ve özgürlüğü tüm dünyaya duyurulmuştur.

 

Ulus olarak ortak hedefimiz, Mustafa Kemal Atatürk’ün devrimlerine, ilkelerine sonsuza kadar sahip çıkarak çağdaş, laik ve demokratik Cumhuriyeti her zaman korumaktır. Ulu Önderin ilke ve devrimleri yolumuzu her zaman aydınlatacak, bizlere güç verecektir.

 

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını,tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyorum. Burdurlu hemşehrilerimin ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

 

Sevgi ve Saygılarımla.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ali, Orkun, Ercengiz, 30, Ağustos, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı