Ak Vekillerden O İlçeye Müjde
Haber
15 Mart 2021 - Pazartesi 16:13
 
Ak Vekillerden O İlçeye Müjde
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur'dan Çavdır İlçesine Müjde
SİYASET Haberi
Ak Vekillerden O İlçeye Müjde

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Çavdır'a yapılacak olan devlet hastanesinin ihale tarihinin belli olduğunu duyurdular.
 
Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, "Yapmış olduğumuz girişimler sonrasında Sağlık Bakanlığı İmar İnşaat Daire Başkanlığı tarafından projelerin onaylanmasıyla, Bakanlığımız tarafından ihale için 07.04.2021 tarihini belirledi. İhale aşamasının sonuçlanması ile hastanenin yapımına başlanılacak. Sağlık Bakanlığı tarafından ihalesi yapılan İlçe entegre hastanesi 10 yataktan oluşacak. " dediler.
 
 
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
Burdur'un Çavdır İlçesine Devlet Hastanesi kazandırılması için emeği geçenlere teşekkür eden Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur; “Çavdır'ımıza yeni Hastane yapılması konusunda en başta yatırım programına alınması ve ödenek aktarılması talimatı veren Kıymetli Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a, Burdurlu Hemşehrilerimiz adına şükranlarımızı arz ederiz. Süreci hızlandırma talimatı veren Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir’e ve Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz’e ve Sayın Valimiz Ali Arslantaş'a, teşekkür ederiz.” dediler.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ak, Vekillerden, O, İlçeye, Müjde,
Yorumlar
Haber Yazılımı