Ak Parti Heyeti Başkan Ercengiz'i Ziyaret Etti
Haber
31 Ekim 2020 - Cumartesi 16:28
 
Ak Parti Heyeti Başkan Ercengiz'i Ziyaret Etti
Manşet Burdur | Burdur'u Manşetten Okuyun
SİYASET Haberi
Ak Parti Heyeti Başkan Ercengiz'i Ziyaret Etti

Ak Parti Burdur heyeti tam kadro Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i makamında ziyaret ederek uzun süredir kopuk olan iletişim için ilk adımı atmış oldular. Yerel ve Genel seçimler sonrasında iki taraf arasında hiçbir ziyaretin gerçekleşmediği Burdur'da ilk adım, Burdur Ak Parti Teşkilatından gelirken,  bu hareket kamuoyunda tüm siyasi çevrelerce olumlu karşılandı.

 

 

İŞTE GÖRÜŞÜLEN O PROJELER

Burdur'da yapılan ve yapılacak birçok projenin konuşulduğu buluşmada, İçme Suyu, İleri Atıksu Arıtma, Burdur Gölü, Kentsel Dönüşümler ve Burdur'un gündemindeki Cumhuriyet Meydanı konuşuldu. Projeler hakkında taraflar fikirlerini paylaşırken, Başkan Ercengiz'in şehrin eskiyen alt yapısının yenilenmesine yönelik destek talebinde bulunduğu, Ak Partili Vekil Özçelik ve İl Başkanı Mengi'nin ise gerekli bütçenin oluşturulabilmesi için İlbank'tan kredi konusunda destek olunması yönünde karşılıklı fikir birliğine varıldığı edinilen bilgiler arasında. 

 

 

BU BULUŞMAYI BURDUR SEVDİ

İadei ziyaret olacak mı bilinmez ancak, bu ziyaretle olumlu bir siyasi havanın estirildiği Burdur'da Başkan Ercengiz'in başta şehrin alt yapısının yenilenmesi olmak üzere, gündemde bulunan Cumhuriyet Meydanı projesini nasıl ve ne şekilde başlatacağı merak ediliyor.  


Geçmişte CHP'li yönetici ve Belediye Başkanının "engel oldular" çıkışlarına karşılık, Ak Parti teşkilatı bu kez yaptıkları ziyaret ve destek sözleri ile "engel" siyasetinin tarafı olmak istemediği gözlemleniyor.  Alt yapının yenilenmesi ve İlkbank Kredi sözü ile Cumhuriyet Meydanı konusunda karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulması ise bunun en açık göstergesi olarak görülüyor.

 
 
 
Kaynak: (bomba15.com) - bomba15.com Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Ak, Parti, Heyeti, Başkan, Ercengiz'i, Ziyaret, Etti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı